Xcku115-2flvb2104e
Xcku115-2flvb2104e
XCKU115-2FLVB2104E, inkişaf etmiş yarımkeçirici texnologiyanın aparıcı təminatçısı Xilinx tərəfindən hazırlanmış yüksək səviyyəli bir sahə proqramı (FPGA). Bu cihazda 1,143,360 məntiq hüceyrəsi, 50 mb blok ram, 1.728 rəqəmsal siqnal emalı (DSP) dilimləri və 2,2 milyon flip-flop. 1.0V-dən 1.2V enerji təchizatı ilə işləyir və LVCMOS, LVD və PCIE kimi müxtəlif I / O standartlarını dəstəkləyir. Cihaz, bazarda ən yüksək ppgalardan biri olan 1,5 GHz-in maksimum işləmə tezliyinə malikdir.
Sorğu göndərin
Məhsul təsviri
XCKU115-2FLVB2104E, inkişaf etmiş yarımkeçirici texnologiyanın aparıcı təminatçısı Xilinx tərəfindən hazırlanmış yüksək səviyyəli bir sahə proqramı (FPGA). Bu cihazda 1,143,360 məntiq hüceyrəsi, 50 mb blok ram, 1.728 rəqəmsal siqnal emalı (DSP) dilimləri və 2,2 milyon flip-flop. 1.0V-dən 1.2V enerji təchizatı ilə işləyir və LVCMOS, LVD və PCIE kimi müxtəlif I / O standartlarını dəstəkləyir. Cihaz, bazarda ən yüksək ppgalardan biri olan 1,5 GHz-in maksimum işləmə tezliyinə malikdir. Cihaz 45 mm x 45 mm olan 2,104 pin flip-chip bga (Flvb2104) paketində, müxtəlif tətbiqlər üçün yüksək pin-sayma bağlantısı təmin edir. XCKU115-2FLVB2104E, ümumiyyətlə bulud hesablama, yüksək sürətli şəbəkə, video emalı və maşın öyrənmə kimi yüksək performanslı sistemlərdə istifadə olunur. Cihaz, aşağı enerji istehlakı, yüksək emal gücü və yüksək sürətli performans, onu FPGA bazarında dominant bir qüvvə ilə tanınır.